First Minute 2015 zájezdy - letní dovolená 2015 u moře

Kanárské ostrovy Kanárské ostrovy (30 971 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 24 °C Teplota moře: 20 °C 12 990 Kč
Francie Francie (4 557 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 19 °C Teplota moře: 14 °C 330 Kč
Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy (1 512 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 23 °C 16 710 Kč
Maroko Maroko (2 613 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 21 °C Teplota moře: 19 °C 12 470 Kč
Černá Hora Černá Hora (2 614 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 28 °C Teplota moře: 22 °C 7 190 Kč

First Minute slevy od všech CK - Garance nejnižší ceny!

First Minute dovolená léto 2015 na Invia.cz

Pouze First Minute bez rizika

Pokud si vyberete zájezd z kategorie First Minute, pořídíte dovolenou s výraznou slevou oproti běžné ceně. Na webu Invia.cz naleznete zájezdy pouze od pojištěných a prověřených cestovních kanceláří. Dovolenou prodáváme za stejných cenových podmínek jako u CK, které zájezdy pořádají. Platit můžete bankovním převodem nebo v hotovosti na našich pobočkách nebo na pobočkách kterékoli banky.

Přehledná a pravidelně aktualizovaná nabídka First Minute zájezdů do celého světa

Nabídka First Minute na Invia.cz je pravidelně aktualizovaná. Na jednom místě máte možnost vybírat z First Minute zájezdů desítek cestovních kanceláří do celého světa v jednotné a srozumitelné formě.

Nabídka First Minute zájezdů od Invia zdarma na Váš email

Nechte si zasílat nabídku zájezdů Invia v přehledné formě. Sami si můžete zvolit, jaká nabídka Vám bude zasílána včetně termínu a časového období, kdy budete newsletter dostávat. Nebudete obtěžováni nabídnou nechtěných zájezdů do destinací, o které nemáte zájem.
Do Invia newsletteruu se můžete registrovat zde >>

Další služby Invia

Invia nenabízí pouze zájezdy (first minute, last minute, dovolená z katalogu) od desítek renomovaných, prověřených a pojištěných cestovních kanceláří. Naleznete u nás i nabídku zájezdů německých cestovních kanceláří, které nabízejí velmi zajímavé ceny dovolené s odletem z něměckých měst. Invia nabízí i prodej letenek do celého světa a nabídku v České republice, na Slovensku a v dalších zemích.

Mezi dalšími službami Invia naleznete například nejširší databázi nezávislých recenzí hotelů na českém internetu, informace o destinacích z celého světa, autopůjčovnu a další služby.

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800