First Minute 2015 - sleva za včasný nákup

First Minute 2015 zájezdy - letní dovolená 2015 u moře

Kanárské ostrovy Kanárské ostrovy (8 267 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 28 °C Teplota moře: 22 °C 14 100 Kč
Francie Francie (2 761 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 22 °C 1 064 Kč
Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy (80 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 25 °C 26 790 Kč
Maroko Maroko (20 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 23 °C 15 500 Kč
Černá Hora Černá Hora (991 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota moře: 24 °C 6 501 Kč

First Minute slevy od všech CK - Garance nejnižší ceny!

First Minut dovolená léto 2015 na Invia.cz

Pouze First Minute bez rizika

Pokud si vyberete zájezd z kategorie First Minute, pořídíte dovolenou s výraznou slevou oproti běžné ceně. Na webu Invia.cz naleznete zájezdy pouze od pojištěných a prověřených cestovních kanceláří. Dovolenou prodáváme za stejných cenových podmínek jako u CK, které zájezdy pořádají. Platit můžete bankovním převodem nebo v hotovosti na našich pobočkách nebo na pobočkách kterékoli banky.

Přehledná a pravidelně aktualizovaná nabídka First Minut Invia zájezdů do celého světa

Nabídka First Minute na Invia.cz je pravidelně aktualizovaná. Na jednom místě máte možnost vybírat z First Minute zájezdů desítek cestovních kanceláří do celého světa v jednotné a srozumitelné formě.

Nabídka First Minute zájezdů od Invia zdarma na Váš email

Nechte si zasílat nabídku zájezdů Invia v přehledné formě. Sami si můžete zvolit, jaká nabídka Vám bude zasílána včetně termínu a časového období, kdy budete newsletter dostávat. Nebudete obtěžováni nabídnou nechtěných zájezdů do destinací, o které nemáte zájem.
Do Invia newsletteruu se můžete registrovat zde >>

Další služby Invia

Invia nenabízí pouze zájezdy (first minute, last minute, dovolená z katalogu) od desítek renomovaných, prověřených a pojištěných cestovních kanceláří. Naleznete u nás i nabídku zájezdů německých cestovních kanceláří, které nabízejí velmi zajímavé ceny dovolené s odletem z něměckých měst. Invia nabízí i prodej letenek do celého světa a nabídku v České republice, na Slovensku a v dalších zemích.

Mezi dalšími službami Invia naleznete například nejširší databázi nezávislých recenzí hotelů na českém internetu, informace o destinacích z celého světa, autopůjčovnu a další služby.

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800