First Minute – sleva na letní dovolenou 2017 za včasný nákup

First Minute 2017 zájezdy - letní dovolená 2017 u moře

Francie Francie (1 744 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 23 °C 1 136 Kč
Kypr Kypr (11 321 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota moře: 28 °C 8 280 Kč
Česká republika Česká republika (23 126 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C 630 Kč
Maroko Maroko (1 664 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 22 °C 11 590 Kč
Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy (1 961 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 26 °C 22 056 Kč
Slovensko Slovensko (60 050 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 24 °C 690 Kč

First Minute slevy od všech CK – Garance nejnižší ceny!

First Minute dovolená 2017 na Invia.cz

Pouze First Minute bez rizika

Pokud si vyberete zájezd z kategorie First Minute, pořídíte dovolenou s výraznou slevou oproti běžné ceně. Na webu Invia.cz naleznete zájezdy pouze od pojištěných a prověřených cestovních kanceláří. Dovolenou prodáváme za stejných cenových podmínek jako u CK, které zájezdy pořádají. Platit můžete bankovním převodem nebo v hotovosti na našich pobočkách nebo na pobočkách kterékoli banky.

Přehledná a pravidelně aktualizovaná nabídka First Minute Invia zájezdů do celého světa

Nabídka First Minute na Invia.cz je pravidelně aktualizovaná. Na jednom místě máte možnost vybírat z First Minute zájezdů desítek cestovních kanceláří do celého světa v jednotné a srozumitelné formě.

Nabídka First Minute zájezdů od Invia zdarma na váš email

Nechte si zasílat nabídku zájezdů Invia v přehledné formě. Sami si můžete zvolit, co vám budeme zasílat, včetně termínu a časového období, kdy budete newsletter dostávat. Nebudete obtěžováni nabídkou nechtěných zájezdů do destinací, o které nemáte zájem.
Do Invia newsletteru se můžete registrovat zde >>

Další služby Invia

Invia nenabízí pouze zájezdy (First Minute, Last Minute, dovolená z katalogu) od desítek renomovaných, prověřených a pojištěných cestovních kanceláří. Naleznete u nás i nabídku zájezdů německých cestovních kanceláří, které nabízejí velmi zajímavé ceny dovolené s odletem z něměckých měst. Invia nabízí i prodej letenek do celého světa a nabídku v České republice, na Slovensku a v dalších zemích.

Mezi dalšími službami Invia naleznete například nejširší databázi nezávislých recenzí hotelů na českém internetu, informace o destinacích z celého světa, autopůjčovnu a další služby.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622