Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

First Minute – sleva na exotickou dovolenou 2019 za včasný nákup

Léto a dovolená 2019 není tak daleko, jak se může zdát. Vyberte si pečlivě už teď. Ať už First Minute dovolenou v exotice, nebo u moře v Evropě. Nabídka je momentálně nejširší a ceny nejpříznivější. Dáte přednost Egyptu, Řecku, Turecku nebo třeba Thajsku?

First Minute zájezdy - letní dovolená 2019 u moře

Černá Hora Černá Hora (5 039 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 13 °C Teplota moře: 14 °C 1 323 Kč
Albánie Albánie (90 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 18 °C 13 492 Kč
Madeira Madeira (39 504 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota moře: 23 °C 12 153 Kč
Malta Malta (6 126 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota moře: 24 °C 6 306 Kč
Kypr Kypr (7 340 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 18 °C Teplota moře: 20 °C 11 437 Kč
Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy (10 799 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 28 °C 17 490 Kč
Slovinsko Slovinsko (3 908 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 19 °C Teplota moře: 20 °C 1 431 Kč
Maroko Maroko (5 709 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 21 °C Teplota moře: 20 °C 10 638 Kč

First Minute slevy od všech CK – Garance nejnižší ceny!

First Minute dovolená 2019 na Invia.cz

Pouze First Minute bez rizika

Pokud si vyberete zájezd z kategorie First Minute, pořídíte dovolenou s výraznou slevou oproti běžné ceně. Dovolenou prodáváme za stejných cenových podmínek jako u CK, které zájezdy pořádají. Platit můžete bankovním převodem nebo v hotovosti na našich pobočkách nebo na pobočkách kterékoli banky.

Aktualizovaná nabídka First Minute Invia zájezdů do celého světa

Nabídka First Minute na Invia.cz je pravidelně aktualizovaná. Na jednom místě máte možnost vybírat z First Minute zájezdů desítek cestovních kanceláří do celého světa v jednotné a srozumitelné formě.

Nabídka First Minute zájezdů na váš e-mail

Nechte si zasílat nabídku zájezdů Invia v přehledné formě. Sami si můžete zvolit termín a časového období, kdy budete newsletter dostávat. Nebudete obtěžováni nabídkou nechtěných zájezdů do destinací, o které nemáte zájem.
Do Invia newsletteru se můžete registrovat zde >>

Další služby Invia

Invia nabízí zájezdy (First Minute, Last Minute, dovolená z katalogu) od desítek renomovaných, prověřených a pojištěných cestovních kanceláří. Naleznete u nás i nabídku zájezdů německých cestovních kanceláří, které nabízejí velmi zajímavé ceny dovolené s odletem z něměckých měst. Invia nabízí i prodej letenek do celého světa. Služby nabízíme v České republice, na Slovensku a v dalších zemích.

Mezi dalšími službami Invia naleznete například nejširší databázi nezávislých recenzí hotelů na českém internetu, informace o destinacích z celého světa, autopůjčovnu a další služby.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622